Dodaj obiekt
Logowanie
Szukaj

Brak zapisanych

Dom Modern Folk nr 8

Luksusowy, całoroczny, drewniany Dom Modern Folk łączący w sobie folklorową nutę i ekskluzywną nowoczesność. 

    Czteroosobowy dom jest utrzymany w stylu góralskim, w którym znajduje się salon z klimatycznym kominkiem. W pełni wyposażona łazienka z nowoczesnym prysznicem oraz dwie sypianie z wygodnymi, łóżkami – sypialnia 1 z wygodnym, podwójnym łóżkiem (z możliwością rozłączenia); sypialnia 2 z dwoma pojedynczymi łóżkami (z możliwością złączenia). Jedna z sypialni znajduje się na antresoli, na którą prowadzą schody. W salonie istnieje możliwość zakwaterowania za dodatkową opłatą dwóch osób – w tym celu prosimy o kontakt z recepcją Hotelu. Dla Państwa komfortu, w domu może być zakwaterowane maksymalnie 6 osób. Do domu przynależy drewniany taras wraz z paleniskiem idealnym na grilla.

    Specjalnie dla Państwa w sezonie zimowym zapewniamy bezpłatnie każdej doby paczkę brykietu aby mogli Państwo rozkoszować się nastrojowym ciepłem przy rozpalonym kominku w długie zimowe wieczory (w sezonie letnim istnieje możliwość dokupienia brykietu w cenie 30 PLN/paczka).

    Dodatkowo, przez cały rok zapewniamy Państwu możliwość zamówienia drewna za dodatkową opłatą (20 PLN), dzięki czemu będą mogli Państwo rozpalić w zewnętrznym palenisku ognisko bądź urządzić grilla. 

    W domu mile widziane są zwierzęta. O planowanym przyjeździe z pupilem należy zawsze wcześniej poinformować recepcję Hotelu. Za pobyt zwierząt obowiązuje dodatkowa opłata. Informujemy, że na terenie Bacówki obowiązuje specjalny regulamin pobytu zwierząt dostępny na stronie internetowej Hotelu i w recepcji.

Uwaga: W Domach Modern Folk nie ma klimatyzacji. 

Add Comment

You must be logged in to post a comment.

Zresetuj Hasło