Logo wesolewakacje
Dodaj obiekt
Logowanie

Dołącz do serwisu wesolewakacje.pl całkowicie za darmo

REKLAMUJ SWÓJ OBIEKT ZA 0 ZŁ

Chcesz dodać obiekt noclegowy do naszego serwisu ?

Wesołe Wakacje to sprawdzone miejsca na wakacje z dziećmi. Dołącz do nas bezpłatnie.

Krok 1
01 .

Dodaj swój obiekt

Wypełni formularz zgłoszeniowy u dołu tej stronie, podając wszystkie wymagane dane.

Krok 2
02 .

Dodanie oferty i weryfikacja

Po przesłaniu danych, Twój obiekt zostanie przez nas zweryfikowany oraz oceniony. Jeżeli spełnisz wszystkie wymagane kryteria, przygotujemy ofertę Twojego obiektu i zostanie on przez nas dodany do naszej bazy obiektów przyjaznych dzieciom.
Krok 3
03 .

Wybierz odpowiedni dla siebie abonament

Wybierz abonament FREE i dodaj swój obiekt całkowicie za darmo. Goście będą mieli Twoje wszystkie dane kontaktowe, a Ty będziesz otrzymywać zapytania o nocleg bez żadnych ograniczeń.

Możesz wybrać inny abonament i w pełni korzystać z serwisu oraz dodatkowych opcji promowania swojego obiektu. 

Krok 4
04 .

Przyjmuj rezerwacje

Od tej chwili będziesz otrzymywać zapytania noclegowe oraz rezerwacje, a dostęp do nich będziesz miał bezpośrednio na swoim mailu.

Dodatkowo otrzymasz od nas dane do logowania do panelu klienta, gdzie będziesz mógł zarządzać swoim obiektem oraz dodawać oferty specjalne.

Dodaj swój obiekt aby dotrzeć do tysięcy osób szukających noclegów każdego dnia

WYPEŁNI POŻNISZY FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY 

CO NAS WYRÓŻNIA

Ciągła praca nad naszym serwisem aby dostarczyć nowych rozwiązań i udogodnień dla naszych Partnerów oraz zwiększyć ilość rezerwacji- Reklamujesz swój obiekt za darmo!. Robimy to wszystko przede wszystkim dla naszych Gości, gdyż chcemy aby poza bazą obiektów, które są przyjazne dzieciom mogli zaplanować z nami swój czas dzięki licznym atrakcjom, które wyszukujemy i prezentujemy w naszym serwisie.

Nowoczesny wygląd

Nasz serwis jest nowoczesny i w pełni responsywny dzięki temu dostępny jest na wszystkich urządzeniach mobilnych. Prezentowana oferta obiektów jest przejrzysta i intuicyjna dla użytkownika.

Wiele udogodnień

Dodajesz swój obiekt za 0 zł, a gość ma dostęp do wszystkich danych kontaktowych z obiektem, może między innymi w prosty sposób skontaktować się z obiektem lub wyznaczyć trasę dojazdową.

Przewodnik dla gości

Specjalnie dla naszej społeczności tworzymy przewodnik turystyczny, w którym można znaleźć najciekawsze atrakcje i miejsca dla rodzin z dziećmi. Dzięki temu Gość może zaplanować dodatkowo swój pobyt, korzystając z licznych atrakcji w okolicy.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania.

W jaki sposób mogę dodać obiekt ?

Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz zgłoszeniowy. Po weryfikacji dodamy Twój obiekt do naszego serwisu bezpłatnie.

Czy muszę wykupić abonament ?

Dodanie obiektu do naszej bazy jest całkowicie bezpłatne! Wybierz "Abonament Free" i przyjmuj rezerwację całkowicie za darmo.

Przesłałem formularz zgłoszeniowy, ale mój obiekt nie jest widoczny?

Obiekt będzie widoczny dopiero po naszej weryfikacji, przesłanej przez Ciebie oferty. Najczęściej trwa to od 2-5 dni.

Nie mogę się zalogować na konto.

Jeśli po kilku próbach logowania nadal nie możesz się zalogować, oznacza to, że wpisujesz złe hasło do swojego konta lub zły adres e-mail/nazwę użytkownika na jaki się rejestrowałeś. Spróbuj wpisać hasło ręcznie, zamiast zaznaczać je i kopiować. Jeżeli to nie pomoże, to spróbuj skorzystać z opcji "Zapomniałeś hasła?" lub skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.

Czy mogę zmienić dane w prezentacji obiektu ?

Jeśli chcesz zmienić dane w swojej ofercie to musisz się najpierw zalogować do swojego Panelu Klienta, a następnie w zakładce "Moje oferty" wybrać opcję edytuj. Pamiętaj aby po każdej zmianie danych zaakceptować je klikając przycisk "Wyślij"

Jak działa moduł "Zapytaj o Nocleg"

Modułu "Zapytaj o Nocleg" jest standardowym szablonem, który w prosty sposób umożliwia otrzymywanie zapytań od Gości na wskazanych przez Ciebie wcześniej adres e-mail. Wkrótce zostanie uruchomiony dodatkowy moduł dzięki któremu, będzie również możliwość dokonywania rezerwacji przez stronę.

Ile kosztuje przyjmowanie rezerwacji przez Wasz serwis ?

Przyjmowanie rezerwacji przez naszą stronę jest całkowicie darmowe. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat i prowizji za transakcję. 

Czy serwis wesolewakacje.pl jest dostępny na telefonach ?

Oczywiście. Nasz serwis jest nowoczesny i w pełni responsywny,  dostosowuje się do wszystkich urządzeń mobilnych. Cały czas jednak pracujemy nad jego rozwojem i wprowadzamy nowe udogodnienia aby przeglądanie ofert na telefonach było jeszcze łatwiejsze. Już teraz przeglądając ofertę obiektu możemy w wyjątkowo prosty sposób zadzwonić do obiektu oraz wyznaczyć trasę dojazdu.

Niektóre oferty wyświetlają się jako Polecane. Jak uzyskać taki status ?

Jest to dodatkowa opcja promocji obiektu, która jest dostępna dla użytkowników, którzy posiadają wykupiony abonament. Obiekty posiadające ten status to wyjątkowe miejsca, które zostały przez nas szczegółowo sprawdzone i są wyjątkowo przyjazne rodzinom z dziećmi. Ilość wyróżnień w naszym serwisie jest ograniczona dlatego jeżeli jesteś zainteresowany tą dodatkową opcję to skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Czy w prezentacji mojego obiektu są moje dane kontaktowe ?

Tak. W każdej ofercie jest kontakt bezpośrednio do przedstawiciela obiektu. Naszym zadaniem jest wypromować obiekt i udostępnić wszystkie jego dane osobą szukającym noclegu. Serwis nie jest stroną transakcji.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Jeżeli chcesz dodać swój obiekt do naszej bazy, prześlij nam poniższy formularz. Jeżeli masz jakiekolwiek inne pytania, potrzebujesz naszej pomocy w sprawie dodania obiektu to piszę śmiało, jesteśmy tutaj dla Ciebie : )

    Zapoznałam/em się z informacją o administratorze danych osobowych.

    Zresetuj Hasło