Logo wesolewakacje
Dodaj obiekt
Logowanie

Reklama w serwisie

Reklama w serwisie

Jeżeli zależy Ci na skutecznej promocji Twojego obiektu i masz dość zastanawiania się ile zostało Ci jeszcze punktów pozycjonujących, to dobrze trafiłeś !

Nasze moduły reklamowe pomogą wypromować Twój obiekt i dotrzeć do jeszcze większej ilości gości! Ta forma reklamy zapewni nawet kilkukrotnie większe zainteresowanie ofertą i wyróżni Cię z pośród konkurencji.

Wszystkie środki z reklamy przeznaczamy na rozwój oraz reklamę naszego serwisu, aby zwiększyć tym samym ilość rezerwacji w Waszych obiektach. 

 

AKTUALNE MODUŁY WYRÓŻNIENIA W SERWISIE WESOLEWAKACJE.PL

Moduł A - Reklama na Stronie Głównej

Moduł A – jedna z najskuteczniejszych form reklamy promująca obiekt na stronie głównej serwisu wesolewakacje.pl w sekcji “Polecane Obiekty na Wakacje z Dziećmi“. Strona ta ma największą ilością wejść/wyświetleń, trafiają na nią setki osób każdego dnia szukające noclegu w naszym serwisie. 

Oferta obiektu jest wyświetlana w nowoczesny i przejrzysty sposób zarówno na komputerach i jak urządzeniach mobilnych. W Module A dostępne jest tylko 12 miejsc promujących obiekty z całej Polski * 

 

UWAGA! Wykupując reklamę w module A, otrzymujesz od nas w gratisie reklamę Twojego obiektu w postaci 1 wpisu w naszych wszystkich mediach społecznościowych. 

 

*O rezerwacji tego miejsca decyduje deklarowana liczba miesięcy reklamy oraz kolejność zgłoszeń. Wyróżnij Swój obiekt na stronie głównej serwisu – to tylko 12 miejsc promujących.

Reklama dodatkowa na wesolewakacje.pl

Moduł B - Reklama na Stronie Głównej "Polecane Oferty Specjalne"

 Moduł B –  Umożliwia wyróżnienie dowolnej Oferty Specjalnej na stronie głównej serwisu. Strona główna wyświetlana jest codziennie przez setki osób szukających noclegu. Promując swoją ofertę na stronie głównej zwiększasz kilkukrotnie szanse na dotarcie do potencjalnych klientów.


W Module B dostępne są tylko 2 miejsca promujące ofertę na Stronie Głównej * 

 

*O rezerwacji tego miejsca decyduje deklarowana liczba miesięcy reklamy oraz kolejność zgłoszeń. Wyróżnij Swoją ofertę na stronie głównej serwisu – to tylko 2 miejsca promujące.

Moduł C - Obiekty Polecane w Regionie i Miejscowości

Moduł C – to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą wypromować swój obiekt w 2 miejscach jednocześnie. Wykupując reklamę w module C Twój obiekt jest promowany na pierwszej stronie listy wybranego regionu np. morze, góry, jezioro. Dodatkowo oferta zostaje wyróżniona ikoną “Polecamy”. Dostępne jest tylko 12 miejsc na pierwszej stronie listy *.

UWAGA! Wykupując reklamę w module C, zapewniasz sobie jednocześnie miejsce na pierwszej stronie listy wyszukiwania w swojej miejscowości.

 

*O rezerwacji tego miejsca decyduje deklarowana liczba miesięcy reklamy oraz kolejność zgłoszeń. Wykupując reklamę w module C promujesz swój obiekt w 2 miejscach jednocześnie.

Moduł D - Wyniki wyszukiwania w miejscowości

Moduł D – pozwala na wypromowanie Twojego obiektu na pierwszej stronie wyników wyszukiwania w Twojej miejscowości. Dostępne jest tylko 12 miejsc na pierwszej stronie listy wyszukiwania *.

 

*O rezerwacji tego miejsca decyduje deklarowana liczba miesięcy reklamy oraz kolejność zgłoszeń.

Moduł E - Baner reklamowy "Polecane Obiekty"

Moduł E – pozwala na wypromowanie Twojego obiektu w wyjątkowy sposób. Reklama w postaci banera wyświetlana jest w prawym boksie podczas przeglądania każdej innej oferty noclegowej. Dostępne są tylko 3 miejsca reklamowe. *

 

*O rezerwacji tego miejsca decyduje deklarowana liczba miesięcy reklamy oraz kolejność zgłoszeń.

Formularz kontaktowy

Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie reklamy to pisz śmiało, jesteśmy tutaj dla Ciebie

    Zapoznałam/em się z informacją o administratorze danych osobowych.

    Zresetuj Hasło