Logo wesolewakacje
Dodaj obiekt
Logowanie

DAJ NASZYM GOŚCIOM SZANSE POZNAĆ TWÓJ OBIEKT - REKLAMUJ SIĘ ZA DARMO.

CO NAS WYRÓŻNIA ?

Jesteśmy portalem noclegowym skupiającym tylko wyjątkowe obiekty przyjazne rodzinom z dziećmi. To my wybieramy miejsca, które znajdą się w naszej bazie, tutaj nie ma przypadków. Działając w branży turystycznej od prawie kilkunastu lat, napotkaliśmy powtarzające się problemy związane ze współpracą z portalami noclegowymi. Dlatego postanowiliśmy je wyeliminować według naszych trzech poniższych zasad.

Solidność

Każda oferta przedstawiona w portalu jest przez nas indywidualnie przygotowywana. Prezentacja obiektu jest specjalnie dostosowana do naszej grupy docelowej, jaką są rodziny z dziećmi. Ponadto ma nowoczesną formę i jest odpowiednio prezentowana z dużym naciskiem na urządzenia mobilne, stąd też ułatwienia dla gości przeglądający ofertę na telefonach.

Komunikacja

Jeden z najważniejszych elementów naszej współpracy. Wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom i gwarantujemy, że kontakt z nami nie zakończy się po wykupieniu przez was abonamentu, jak ma to miejsce w większości portali. Kładziemy nacisk na stały kontakt z naszymi partnerami, gdyż ma to być forma współpracy, która będzie przekładała się na większe obłożenie w waszych obiektach.

Rzetelność

Naszym założeniem jest stworzenie bazy noclegowej, która będzie miała do 500 obiektów. Nie chcemy, aby był to kolejny duży portal posiadający tysiące obiektów noclegowych, a wyróżnienie się spośród nich będzie bardzo kosztowne i mało efektywne. Ma to być więc niewielka baza wyselekcjonowanych obiektów, która dokładnie odpowiada potrzebą naszej grupie docelowej szukającej noclegów, czyli rodzinom z dziećmi.

Przygotowaliśmy dla Ciebie małą niespodziankę, którą znajdziesz na dole strony : )

9
09 .

Prezentacja serwisu

Ponad 80% treści jest dziś wyświetlane na telefonach, dlatego skupiamy się aby prezentowana oferta obiektu wyglądała jak najlepiej, a jej przeglądanie było proste i intuicyjne. Ponadto udostępniamy możliwość wyszukiwania obiektów z formularza, jak i mapy.

8
08 .

Prezentacja obiektu

Każda prezentacja obiektu jest nowoczesna i czytelna. Przeglądając oferty, gość już na wstępie widzi szereg przydatnych informacji takich jak: zdjęcie główne, cenę za dobę, ocenę uzyskaną przez gości, skrócony opis, ikony z udogodnieniami obiektu oraz możliwość dodania obiektu do ulubionych.

wesolewakacje.pl wakacje z dziećmi, noclegi, atrakcje
7
07 .

Udogodnienia

Przeglądając wybraną już ofertę, gość ma dostęp do wszystkich danych kontaktowych z obiektem. Na telefonie dodatkowo ma możliwość skorzystania z 2 przycisków u dołu strony. Możliwość szybkiego kontaktu telefonicznego z obiektem oraz możliwość wyznaczenia trasy dojazdowej do obiektu.

6
06 .

Przewodnik turystyczny

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom gości, którzy po zarezerwowaniu noclegu często szukają atrakcji oraz rozrywki dla siebie i dzieci, tworzymy przewodnik turystyczny atrakcji w okolicy danego obiektu, dzięki któremu gość może zaplanować swój pobyt, co jest dla niego dodatkowym atutem.

Sprawdzone miejsca na wakacje z dziećmi-wesolewakacje.pl
5
05 .

Opis każdego pokoju

W ofercie swojego obiektu możemy również w nowoczesny sposób zaprezentować każdy swój pokój, dodając zdjęcia, opis i udogodnienia w pokoju. Całość jest również prezentowana w czytelny i nowoczesny sposób.

4
04 .

Kalendarz dostępności

Mając do dyspozycji kalendarz dostępności pokoi, możesz w łatwy sposób ustawić kiedy masz wolne miejsca w obiekcie oraz kiedy tych miejsc nie ma. Funkcjonalność ta zdecydowanie może ułatwić Ci przyjmowanie rezerwacji.

3
03 .

Dane kontaktowe obiektu

Gość ma dostęp do wszystkich danych kontaktowych obiektu łącznie ze stroną internetową oraz odnośnikami do mediów społecznościowych.

2
02 .

Formularz zapytania o nocleg

Na stronie danego obiektu gość ma wszystkie dane kontaktowe. Poza tym ma również możliwość skorzystania z formularza kontaktowego, dzięki temu może szybko wysłać zapytanie o nocleg bezpośrednio do obiektu.

1
01 .

Panel Klienta

Każdy partner ma dostęp do swojego "Panelu Klienta", dzięki któremu może zarządzać swoją ofertą oraz ma dostęp do statystyk wyświetlania jego oferty w serwisie.

Logo wesolewakacje.pl

REKLAMUJ SWÓJ OBIEKT NOCLEGOWY ZA 0 ZŁ

Mamy dla Ciebie specjalną niespodziankę 👈

Zdajemy sobie sprawę, jak ciężki jest obecny okres dla obiektów noclegowych, gdyż sami to przechodzimy, dlatego zachęcam, aby wykorzystać ten czas bez względu na wybraną formę współpracy i budować razem z nami naszą społeczność, gdyż tak naprawdę przed nami jeszcze wiele ciężkiej pracy i nie jedno wyzwanie.

Postanowiliśmy, że do końca obecnego roku, czyli 2021 włączymy wszystkie dodatkowe funkcje z abonamentu płatnego również w waszym standardowym bezpłatnym abonamencie. Dzięki czemu macie możliwość korzystania z pełnej funkcjonalności naszego portalu oraz lepszej promocji waszego obiektu. Z końcem roku opcje te zostaną automatycznie wyłączone, a wasz obiekt będzie nadal prezentowany w naszym portalu bezpłatnie. Chcąc natomiast korzystać ponownie ze wszystkich opcji, będzie trzeba wykupić po prostu abonament płatny. 

Tutaj znajdziecie dostępne funkcje, które dla was uruchomiliśmy -> Abonament.

Mamy nadzieje, że ta nasza mała pomoc już teraz przyniesie wam korzyści i pozwoli wrócić do normalnego funkcjonowania i pełnego obłożenia w Waszych obiektach.

Wesolewakacje.pl- miejsca przyjazne dzieciom.

Zresetuj Hasło