fbpx
Logo wesolewakacje
Dodaj obiekt
Logowanie

DAJ NASZYM GOŚCIOM SZANSE POZNAĆ TWÓJ OBIEKT - REKLAMUJ SIĘ ZA DARMO.

Co nas wyróżnia ?

Ciągła praca nad naszym serwisem aby dostarczyć nowych rozwiązań i udogodnień dla naszych Partnerów oraz zwiększyć ilość rezerwacji- Reklamujesz swój obiekt za darmo!. Robimy to wszystko przede wszystkim dla naszych Gości, gdyż chcemy aby poza bazą obiektów, które są przyjazne dzieciom mogli zaplanować z nami swój czas dzięki licznym atrakcjom, które wyszukujemy i prezentujemy w naszym serwisie.

Nowoczesny wygląd

Nasz serwis jest nowoczesny i w pełni responsywny dzięki temu dostępny jest na wszystkich urządzeniach mobilnych. Prezentowana oferta obiektów jest przejrzysta i intuicyjna dla użytkownika.

Wiele udogodnień

Dodając obiekt do serwisu mamy wiele możliwości prezentowania swojej oferty.Gość ma dostęp do wszystkich danych kontaktowych z obiektem, a Ty reklamujesz się za darmo.

Przewodnik dla gości

Każdy obiekt spełniający kryteria dostaje udostępniony przez nas na swojej stronie z ofertą "Przewodnik po okolicznych atrakcjach". Dzięki temu Gość może zaplanować dodatkowo swój pobyt, korzystając z licznych atrakcji w okolicy.

9
09 .

Prezentacja serwisu

Ponad 80% treści jest dziś wyświetlane na telefonach, dlatego skupiamy się aby prezentowana oferta obiektu wyglądała jak najlepiej, a jej przeglądanie było proste i intuicyjne. Ponadto udostępniamy możliwość wyszukiwania obiektów z formularza, jak i mapy.

8
08 .

Prezentacja obiektu

Każda prezentacja obiektu jest nowoczesna i czytelna. Przeglądając oferty, gość już na wstępie widzi szereg przydatnych informacji takich jak: zdjęcie główne, cenę za dobę, ocenę uzyskaną przez gości, skrócony opis, ikony z udogodnieniami obiektu oraz możliwość dodania obiektu do ulubionych.

wesolewakacje.pl wakacje z dziećmi, noclegi, atrakcje
7
07 .

Udogodnienia

Przeglądając wybraną już ofertę, gość ma dostęp do wszystkich danych kontaktowych z obiektem. Na telefonie dodatkowo ma możliwość skorzystania z 2 przycisków u dołu strony. Możliwość szybkiego kontaktu telefonicznego z obiektem oraz możliwość wyznaczenia trasy dojazdowej do obiektu.

6
06 .

Przewodnik turystyczny

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom gości, którzy po zarezerwowaniu noclegu często szukają atrakcji oraz rozrywki dla siebie i dzieci, udostępniamy dla każdego obiektu przewodnik atrakcji w okolicy danego obiektu, dzięki któremu gość może zaplanować swój pobyt, co jest dla niego dodatkowym atutem.

Sprawdzone miejsca na wakacje z dziećmi-wesolewakacje.pl
5
05 .

Opis każdego pokoju

W ofercie swojego obiektu możemy również w nowoczesny sposób zaprezentować każdy swój pokój, dodając zdjęcia, opis i udogodnienia w pokoju. Całość jest również prezentowana w czytelny i nowoczesny sposób.

4
04 .

Kalendarz dostępności

Mając do dyspozycji kalendarz dostępności pokoi, możesz w łatwy sposób ustawić kiedy masz wolne miejsca w obiekcie oraz kiedy tych miejsc nie ma. Funkcjonalność ta zdecydowanie może ułatwić Ci przyjmowanie rezerwacji.

3
03 .

Dane kontaktowe obiektu

Gość ma dostęp do wszystkich danych kontaktowych obiektu łącznie ze stroną internetową oraz odnośnikami do mediów społecznościowych.

2
02 .

Formularz zapytania o nocleg

Na stronie danego obiektu gość ma wszystkie dane kontaktowe. Poza tym ma również możliwość skorzystania z formularza kontaktowego, dzięki temu może szybko wysłać zapytanie o nocleg bezpośrednio do obiektu.

1
01 .

Panel Klienta

Każdy partner ma dostęp do swojego "Panelu Klienta", dzięki któremu może zarządzać swoją ofertą oraz ma dostęp do statystyk wyświetlania jego oferty w serwisie.

Logo wesolewakacje.pl

REKLAMUJ SWÓJ OBIEKT NOCLEGOWY ZA 0 ZŁ

Wesolewakacje.pl- miejsca przyjazne dzieciom.

Zresetuj Hasło