Dodaj obiekt
Logowanie
Szukaj

Brak zapisanych

Dom Modern Folk nr 5

Luksusowy, całoroczny, drewniany Dom Modern Folk łączący w sobie folklorową nutę i ekskluzywną nowoczesność. 

    Dwuosobowy dom jest utrzymany w stylu góralskim i znajduje się w nim salon wraz jednym łóżkiem podwójnym typu king size oraz rozkładaną sofą. W salonie znajduje się klimatyczny kominek,  jest również w pełni wyposażona łazienka z nowoczesnym prysznicem. W domku nie ma możliwości zakwaterowania więcej niż trzech osób. Do domu przynależy drewniany taras wraz z paleniskiem idealnym na grilla.

    Specjalnie dla Państwa w sezonie zimowym zapewniamy bezpłatnie każdej doby paczkę brykietu aby mogli Państwo rozkoszować się nastrojowym ciepłem przy rozpalonym kominku w długie zimowe wieczory (w sezonie letnim istnieje możliwość dokupienia brykietu w cenie 30 PLN/paczka).

    Dodatkowo, przez cały rok zapewniamy Państwu możliwość zamówienia drewna za dodatkową opłatą (20 PLN), dzięki czemu będą mogli Państwo rozpalić w zewnętrznym palenisku ognisko bądź urządzić grilla. 

W domu Modern Folk mile widziane są zwierzęta. O planowanym przyjeździe z pupilem należy zawsze wcześniej poinformować recepcję Hotelu. Za pobyt zwierząt obowiązuje dodatkowa opłata. Informujemy, że na terenie Bacówki obowiązuje specjalny regulamin pobytu zwierząt dostępny na stronie internetowej Hotelu i w recepcji.

Uwaga: W Domach Modern Folk nie ma klimatyzacji. 

Add Comment

You must be logged in to post a comment.

Zresetuj Hasło