Dodaj obiekt
Logowanie
Szukaj

Brak zapisanych

Dom Modern Folk nr 1

Luksusowy, całoroczny, drewniany Dom Modern Folk łączący w sobie folklorową nutę i ekskluzywną nowoczesność. 

    Ośmioosobowy dom jest utrzymany w stylu myśliwskim i znajduje się w nim przestronny salon z klimatycznym kominkiem oraz aneksem kuchennym. W pełni wyposażona łazienka z nowoczesnym prysznicem oraz trzy sypialnie – sypialnia 1 z dwoma pojedynczymi łóżkami oraz jednym wspólnym łóżkiem (z możliwością rozłączenia na dwa pojedyncze łóżka); sypialnia 2 i 3 z wyposażona w wygodne, podwójne łóżka.

W salonie istnieje możliwość zakwaterowania za dodatkową opłatą dwóch osób – w tym celu prosimy o kontakt z recepcją Hotelu. Dla Państwa komfortu, w domu może być zakwaterowane maksymalnie 10 osób. Na piętrze znajduje się również strefa dla dziecka. Do domu przynależy drewniany taras wraz z paleniskiem idealnym na grilla.

    Specjalnie dla Państwa w sezonie zimowym zapewniamy bezpłatnie każdej doby paczkę brykietu aby mogli Państwo rozkoszować się nastrojowym ciepłem przy rozpalonym kominku w długie zimowe wieczory (w sezonie letnim istnieje możliwość dokupienia brykietu w cenie 30 PLN/paczka).

    Dodatkowo, przez cały rok zapewniamy Państwu możliwość zamówienia drewna za dodatkową opłatą (20 PLN), dzięki czemu będą mogli Państwo rozpalić w zewnętrznym palenisku ognisko bądź urządzić grilla. 

    W domu mile widziane są zwierzęta. O planowanym przyjeździe z pupilem należy zawsze wcześniej poinforomać recepcję Hotelu. Za pobyt zwierząt obowiązuje dodatkowa opłata. Informujemy, że na terenie Bacówki obowiązuje specjalny regulamin pobytu zwierząt dostępny na stronie internetowej Hotelu i w recepcji.

Uwaga: W Domach Modern Folk nie ma klimatyzacji. 

Add Comment

You must be logged in to post a comment.

Zresetuj Hasło