Dodaj obiekt
Logowanie
Szukaj

Brak zapisanych

Apartament nr 2

Apartament nr 2 mieści się na parterze obok recepcji. Przystosowany jest także dla osób niepełnosprawnych. Od strony wejścia głównego oraz wyjścia z sypialni bezpośrednio na parking znajdują się podjazdy z poręczami. Jest to jedyny apartament bez schodów i skosów. Pomieści on maksymalnie cztery osoby.

Przedpokój:
Pod ścianami znajduje się ławka, która umożliwia wygodne zdjęcie obuwia. Pod ławką gniazdka elektryczne do podłączenia suszarek do butów (do wypożyczenia lub zakupienia w recepcji).

Pokój dzienny z aneksem kuchennym:
Umieszczenie mebli kuchennych w pokoju dziennym umożliwia, również osobie niepełnosprawnej, wygodny dostęp do urządzeń i naczyń kuchennych. W wyposażeniu aneksu znajdziemy lodówkę, zlew, czajnik bezprzewodowy, kuchenkę elektryczną na jeden garnek, talerze, sztućce, szklanki, kieliszki, podstawowe garnki oraz środki czystości.

W części wypoczynkowej pokoju dziennego znajduje się skórzana rozkładana kanapa i trzy wygodne fotele. Kanapa po rozłożeniu stanowi wygodne spanie dla jednej lub dwóch osób. Latem z pokoju dziennego można wyjść na wybrukowany i zazieleniony taras gdzie znajduje się duży stół oraz drewniane ławy.

Sypialnia:
W sypialni znajduje się łóżko dwuosobowe i jednoosobowe z wygodnymi grubymi materacami. Nad łóżkami wygodne półki z lampką nocną. Szafa ubraniowa i na rzeczy osobiste. We wnęce szafy można postawić dodatkowy telewizor wypożyczony w recepcji.

Łazienka:
Łazienka z przesuwnymi drzwiami umożliwia łatwiejszy dostęp dla osób niepełnosprawnych. Wydzielone kotarą miejsce na prysznic z uchwytami – poręczami. Umywalka z dużym lustrem, półka na przybory toaletowe. W łazience okno ze światłem dziennym. Jest miejsce na szlafrok, haczyk na ubranie, wyciąg w suficie.

W apartamencie goście znajdą także białe ręczniki, antyalergiczne poduszki i kołdry ubrane w adamaszkowe poszewki, koce, papier toaletowy, mydełka, książki oraz informacje turystyczne, a na powitanie w prezencie unikatowy zestaw autorskich przypraw do potraw.

Add Comment

You must be logged in to post a comment.

Zresetuj Hasło