Dodaj obiekt
Logowanie
Szukaj

Brak zapisanych

Apartament 2 osobowy

Apartamenty polecamy dla osób ceniących sobie luksus i przestrzeń. Każdy z nich został indywidualnie zaprojektowany począwszy od wykładzin, nowoczesnego umeblowania i dodatków dekoracyjnych. 

Przestrzeń: ok. 30 m2, stanowi jedno duże pomieszczenie z przedpokojem, sypialnią i częścią wypoczynkową, część posiada balkony z umeblowaniem. Wyposażenie: łoże małżeńskie (180 x 200) na dwóch materacach nie rozsuwających się (na życzenie może być rozłączone). Nowoczesny komplet wypoczynkowy mogący stanowić rolę wygodnej dostawki dla 2 osób), biurko do pracy , lodówkę, telewizor LED o przekątnej 36-40”, telefon, wiatrak sufitowy. Część apartamentów od południowej strony została wyposażona w KLIMATYZACJĘ. 

Dodatki: zestaw powitalny (czajnik, filiżanki, kawa i herbata do samodzielnego przyrządzania, woda gazowana i niegazowana). 

Łazienka to strefa czystej intymności: kabina prysznicowa, umywalka, suszarka do włosów, mydło, zestaw kosmetyków, komplet ręczników: małych, kąpielowych, stopka). W obiekcie obowiązuje całkowity zakaz palenia. Dla gości palących nie posiadających w pokoju własnego balkonu przewidziano balkony ogólnodostępne na wieży widokowej. 

W cenie: śniadanie w formie bogatego bufetu, indywidualne seanse w saunie fińskiej (30 min. dziennie/ pokój), indywidualne miejsce na zamykanym parkingu, Wi-Fi.

Add Comment

You must be logged in to post a comment.

Zresetuj Hasło